Views System (6.x-2.1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: On
gu: ચાલુ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: %time ago
gu: %time પહેલા

en: Drupal core
gu: દ્રુપલ મુખ્ય

en: Dependencies
gu: આધારિત
