Views System (6.x-2.1) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: On
ht: Ouvè

en: Name
ht: Non

en: Filename
ht: Non fichye

en: Files
ht: Fichye

en: Off
ht: Fèmen
