Views System (6.x-2.1) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: On
is: Virkjað

en: Version
is: Útgáfa

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Core
is: Kjarni

en: Views
is: Gagnasýn

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Theme
is: Þema

en: Screenshot for %theme theme
is: Skjámynd fyrir %theme þemað

en: Configure
is: Stilla

en: Files
is: Skrár

en: Module
is: Eining

en: Off
is: Af

en: Throttle
is: Álagsstýring

en: %time ago
is: %time síðan

en: System
is: Kerfi

en: Owner
is: Eigandi

en: Display name
is: Birta nafn

en: Screenshot
is: Skjámynd
