Views System (6.x-2.1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Version
kk: Нұсқа

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Screenshot for %theme theme
kk: Скриншот %theme тақыб үшін.

en: Configure
kk: Баптау

en: Throttle
kk: Тротл

en: System
kk: Системасы

en: Screenshot
kk: Скриншоты

en: Drupal core
kk: Drupal өзекшесі
