Views System (6.x-2.1) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Project
lt: Projektas

en: Version
lt: Versija

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Core
lt: Branduolys

en: Views
lt: Vaizdai

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Theme
lt: Tema

en: Screenshot for %theme theme
lt: Temos %theme vaizdas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Files
lt: Failai

en: Module
lt: Modulis

en: Off
lt: Išjungta

en: Throttle
lt: Sklendė

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: System
lt: Sistema

en: Owner
lt: Savininkas

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Features
lt: Savybės

en: Screenshot
lt: Vaizdas

en: Package
lt: Pakuotė

en: Regions
lt: Regionai

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: Drupal core
lt: Drupal šerdis

en: Dependencies
lt: Priklausomybės
