Views System (6.x-2.1) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: On
mr: वर

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Core
mr: मूळ

en: Views
mr: याद्या

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Files
mr: फाईल्स

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Off
mr: बंद

en: %time ago
mr: %time पूर्वी

en: Owner
mr: मालक

en: Dependencies
mr: आवश्यकता
