Views System (6.x-2.1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: On
ne: माथि

en: Version
ne: संस्करण

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: PHP
ne: पीएचपी

en: %time ago
ne: %time अगाडी

en: System
ne: प्रणाली

en: Drupal core
ne: ड्रूपल मूल

en: Dependencies
ne: आश्रित
