Views System (6.x-2.1) - en to pl translation catalogue (43 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: On
pl: Włączony

en: Project
pl: Projekt

en: Version
pl: Wersja

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Core
pl: Rdzeń

en: Views
pl: Widoki

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Theme
pl: Skórka

en: Screenshot for %theme theme
pl: Zrzut ekranu skórki %theme

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Files
pl: Pliki

en: Module
pl: Moduł

en: Off
pl: Wyłączony

en: Throttle
pl: Zapobieganie przeciążeniu

en: %time ago
pl: %time temu

en: Owner
pl: Właściciel

en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Engine
pl: Silnik

en: Screenshot
pl: Zrzut ekranu

en: Package
pl: Paczka

en: Regions
pl: Regiony

en: Display format
pl: Format wyświetlania

en: Drupal core
pl: Rdzeń Drupala

en: Dependencies
pl: Zależności

en: The path of the primary file for this item, relative to the Drupal root; e.g. modules/node/node.module.
pl: Ścieżka pliku głównego tego elementu względem głównego katalogu instalacji drupala; np. modules/node/node.module.

en: The name of the item; e.g. node.
pl: Nazwa elementu, np. "node".

en: The type of the item, either module, theme, or theme_engine.
pl: Typ tego elementu, albo moduł, skórka lub silnik skórek.

en: A theme's 'parent'. Can be either a theme or an engine.
pl: Element nadrzędny w stosunku do skórki. Może to być inna skórka lub silnik skórek.

en: Boolean indicating whether or not this item is enabled.
pl: Wartość logiczna określająca, czy element jest włączony.

en: Boolean indicating whether this item is disabled when the throttle.module disables throttleable items.
pl: Wartość logiczna określająca, czy element może być wyłączany przez funkcję zapobiegającą przeciążeniu serwera.

en: Boolean indicating whether this module is loaded during Drupal's early bootstrapping phase (e.g. even before the page cache is consulted).
pl: Wartość logiczna określająca, czy element jest włączany we wczesnej fazie przetwarzania żądania (nawet przed skorzystaniem z pamięci podręcznej stron).

en: Schema version
pl: Wersja schematu

en: The module's database schema version number. -1 if the module is not installed (its tables do not exist); 0 or the largest N of the module's hook_update_N() function that has either been run or existed when the module was first installed.
pl: Numer wersji schematu bazy danych modułu. -1, jeśli moduł nie został zainstalowany (jego tabele nie istnieją); 0 lub największa wartość N funkcji hook_update_N() modułu, która została uruchomiona podczas pierwszej instalacji modułu lub przed jego instalacją.

en: The order in which this module's hooks should be invoked relative to other modules. Equal-weighted modules are ordered by name.
pl: Określa priorytet wywoływania funkcji hook modułu względem funkcji z innych modułów. W przypadku modułów o takich samych wagach stosowana będzie kolejność alfabetyczna.

en: Date stamp
pl: Stempel czasowy

en: Base theme
pl: Skórka bazowa
