Views System (6.x-2.1) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Version
eo: Versio

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Views
eo: Vidoj

en: Screenshot for %theme theme
eo: Ekrankopio por la haŭto %theme

en: Configure
eo: Agordu

en: Files
eo: Dosieroj

en: PHP
eo: PHA

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Throttle
eo: Trafik-limiga

en: System
eo: Sistemo

en: Display name
eo: vidigata nomo

en: Features
eo: Ecoj

en: Screenshot
eo: Ekrankapto

en: Drupal core
eo: Drupal-kerno

en: Dependencies
eo: Dependecoj
