Views System (6.x-2.1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: %time ago
hy: %time առաջ

en: System
hy: Համակարգ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
