Views System (6.x-2.1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Theme
sr: Тема

en: Files
sr: Фајлови

en: Dependencies
sr: Зависности
