Views tablesorter (6.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Field
cs: Pole

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Sortable
cs: Lze řadit

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Default order
cs: Výchozí pořadí

en: Column
cs: Sloupec
