Views tablesorter (6.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Field
el: Πεδίο

en: Views
el: Εμφανίσεις

en: Rows per page
el: Σειρές ανά σελίδα

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Default order
el: Προεπιλεγμένη σειρά
