Views tablesorter (6.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Field
et: Väli

en: Views
et: Vaated

en: Separator
et: Eraldaja

en: Sortable
et: Sorditav

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Default order
et: Vaikimisi järjestus

en: Column
et: Tulp
