Views tablesorter (6.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Field
lv: Lauks

en: Views
lv: Skati

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Default order
lv: Noklusētā secība
