Views tablesorter (6.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Field
pl: Pole

en: Views
pl: Widoki

en: Sortable
pl: Sortowanie

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Default order
pl: Domyślny porządek

en: Column
pl: Kolumna

en: You need at least one field before you can configure your table settings
pl: Konfiguracja tabeli możliwa jest dopiero po dodaniu przynajmniej jednego pola.

en: Override normal sorting if click sorting is used
pl: Pozwalaj zmieniać porządek sortowania kliknięciem nazwy kolumny

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
pl: "Przyklejone" nagłówki kolumn (JavaScript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
pl: (Przyklejone nagłówki nie będą aktywne w poniższym podglądzie tylko w trakcie oglądania widoku na żywo.)

en: Default priority
pl: Domyślny priorytet
