Views tablesorter (6.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Field
sv: Fält

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Sortable
sv: Sorteringsbar

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Default order
sv: Förvald ordning

en: Column
sv: Kolumn

en: You need at least one field before you can configure your table settings
sv: Du behöver åtminstone ett fält innan du kan konfigurera dina inställningar för tabellen

en: Override normal sorting if click sorting is used
sv: Åsidosätt normal sortering om klickvis sortering används

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
sv: Aktivera Drupals "klistrade" tabellrubriker (JavaScript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
sv: (Effekten för klistrade rubriker kommer inte att vara aktiverat för förhandsgranskningen nedan, endast på den riktiga utmatningen.)

en: Page
sv: Sida
