Views tablesorter (6.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Field
tr: Alan

en: Views
tr: Görünümler

en: Separator
tr: Ayraç

en: Sortable
tr: Sıralanabilir

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Default order
tr: Öntanımlı sıralama

en: Column
tr: Sütun
