Views tablesorter (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Message
ar: رسالة

en: Field
ar: الحقل

en: Views
ar: العرض

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Default order
ar: الترتيب المبدئي
