Views tablesorter (6.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Message
bs: Poruka

en: Field
bs: Polje

en: Sortable
bs: Sortiranje

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Default order
bs: Defaultni raspored

en: Column
bs: Kolona
