Views tablesorter (6.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Message
ca: Missatge

en: Field
ca: Camp

en: Separator
ca: Separador

en: Sortable
ca: Ordenable

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Default order
ca: Ordre predeterminat

en: Full pager
ca: Paginador complet

en: Production (Minified)
ca: Producció (Minimitzat)

en: Development (Uncompressed Code)
ca: Desenvolupament (codi sense comprimir)
