Views tablesorter (6.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Message
da: Meddelelse

en: Field
da: Felt

en: Rows per page
da: Rækker pr. side

en: Separator
da: Skilletegn

en: Sortable
da: Kan sorteres

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Default order
da: Sortering

en: Column
da: Kolonne

en: Full pager
da: Fuld sideskifter

en: Production (Minified)
da: Produktion (minificeret)

en: Development (Uncompressed Code)
da: Udvikling (ukomprimeret kode)
