Views tablesorter (6.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Message
fa: پیام

en: Field
fa: فیلد

en: Views
fa: نمایه‌ها

en: Separator
fa: جداکننده

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Default order
fa: ترتیب پیش‌فرض
