Views tablesorter (6.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Message
fi: Viesti

en: Field
fi: Kenttä

en: Views
fi: Näkymät

en: Separator
fi: Erottaja

en: Sortable
fi: Lajiteltavissa

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Default order
fi: Oletusjärjestys

en: Column
fi: Palsta

en: Full pager
fi: Täysikokoinen sivunvalitsin

en: Production (Minified)
fi: Tuotanto (Minified)

en: Development (Uncompressed Code)
fi: Kehitys (pakkaamaton koodi)
