Views tablesorter (6.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Message
gl: Mensaxe

en: Field
gl: Campo

en: Views
gl: Vistas

en: Sortable
gl: Ordenable

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Default order
gl: Orde predeterminada
