Views tablesorter (6.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Message
hr: Poruka

en: Field
hr: Polje

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Default order
hr: Podrazumijevani redoslijed
