Views tablesorter (6.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Message
hu: Üzenet

en: Field
hu: Mező

en: Views
hu: Nézetek

en: Rows per page
hu: Az oldalon megjelenő sorok száma

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Sortable
hu: Rendezhető

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Default order
hu: Alapértelmezett sorrend

en: Column
hu: Oszlop

en: Full pager
hu: Teljes lapozó

en: Default priority
hu: Alapértelmezés szerinti fontosság

en: Production (Minified)
hu: Stabil (tömörített)

en: Development (Uncompressed Code)
hu: Fejlesztői (tömörítetlen kód)
