Views tablesorter (6.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Ascending
kn: ಏರಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Descending
kn: ಇಳಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Default order
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್ ಕ್ರಮ
