Views tablesorter (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Message
ro: Mesaj

en: Field
ro: Câmp

en: Views
ro: Vizualizări

en: Sortable
ro: Sortabil

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Default order
ro: Ordinea predefinită
