Views tablesorter (6.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Message
sk: Správa

en: Field
sk: Pole

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Sortable
sk: Triediteľný

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Default order
sk: Predvolené zoradenie

en: Column
sk: Stĺpec

en: Full pager
sk: Plný stránkovač

en: Default priority
sk: Predvolená priorita
