Views tablesorter (6.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Message
uk: Повідомлення

en: Field
uk: Поле

en: Views
uk: Види

en: Rows per page
uk: Рядків на сторінку

en: Separator
uk: Розділювач

en: Sortable
uk: Сортується

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Default order
uk: Порядок базово

en: Column
uk: Стовпець

en: Full pager
uk: Повний стиль

en: Default priority
uk: Пріоритет базово

en: Production (Minified)
uk: Робочий (Стиснений)

en: Development (Uncompressed Code)
uk: Для розробників (Код без стиснення)
