Views tablesorter (6.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Message
vi: Thông điệp

en: Field
vi: Trường

en: Sortable
vi: Có thể sắp xếp

en: Ascending
vi: Tăng dần

en: Descending
vi: Giảm dần

en: Default order
vi: Thứ tự mặc định

en: Column
vi: Cột

en: Production (Minified)
vi: Sản phẩm (Đã nén)

en: Development (Uncompressed Code)
vi: Phát triển (Không nén)
