Views Ticker (6.x-2.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Views
is: Gagnasýn

en: Number of items
is: Fjöldi hluta

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Up
is: Upp

en: Down
is: Niður

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
