Views Ticker (6.x-2.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Views
jv: View

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Up
jv: Munggah

en: Down
jv: Mudhun

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Fade
jv: Bureng
