Views Ticker (6.x-2.0) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Number of items
pl: Liczba elementów

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Normal
pl: Zwykły

en: Up
pl: W górę

en: Down
pl: W dół

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Slow
pl: Wolno

en: Fast
pl: Szybko

en: Create custom news ticker.
pl: Stwórz własny pasek informacyjny wiadomości

en: Pause on mouseover
pl: Pauza po najechaniu myszą

en: One second
pl: Jedna sekunda

en: Three seconds
pl: Trzy sekundy

en: Four seconds
pl: Cztery sekundy

en: Five seconds
pl: Pięć sekundy

en: 500 millisecond
pl: 500 millisekund
