Views Ticker (6.x-2.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Number of items
tr: Öğe sayısı

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Up
tr: Yukarı

en: Down
tr: Aşağı

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Views Ticker
tr: Gösterimler (Views) Şeridi

en: Display links to items while scrolling through them.
tr: Üzerinde kaydırma yapılırken öğelere bağlantıları göster.
