Views Ticker (6.x-2.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Number of items
vi: Số mục

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Normal
vi: Bình thường

en: Up
vi: Lên

en: Down
vi: Xuống

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Fade
vi: Mờ

en: Slow
vi: Chậm

en: Fast
vi: Nhanh
