Views Ticker (6.x-2.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Views
uk: Види

en: Number of items
uk: Кількість елементів

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Normal
uk: Звичайне

en: Up
uk: Вгору

en: Down
uk: Вниз

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Fade
uk: Згасання

en: Slow
uk: Повільно

en: Fast
uk: Швидко
