Views Tracker (6.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Name
cs: Jméno

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: The node ID of the node.
cs: ID uzlu.
