Views Tracker (6.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Name
eu: Izena

en: Published
eu: Argitaratua

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: The date the node was last updated.
eu: Nodoa azkenekoz noiz eguneratu zen.
