Views Tracker (6.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Name
gl: Nome

en: Published
gl: Publicado

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: The date the node was last updated.
gl: A data que o nodo foi actualizado.

en: The node ID of the node.
gl: O ID do nodo.

en: The type of a node (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
gl: O tipo dun nodo (por exemplo, "entrada do blog", "publicación do foro", "historia", etc).

en: Whether or not the node is published.
gl: Si o nodo está ou non publicado
