Views Tracker (6.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Type
he: סוג

en: Name
he: שם

en: Published
he: מפורסם

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: The date the node was last updated.
he: התאריך האחרון שהעמוד עודכן

en: The node ID of the node.
he: מזהה פריט התוכן.

en: The type of a node (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
he: סוג פריט התוכן (לדוגמה, "רישום בלוג", "פרסום בפורום", "סיפור", וכד').

en: Whether or not the node is published.
he: האם פריט התוכן מפורסם או לא.
