Views Tracker (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Name
lv: Nosaukums

en: Published
lv: Publicēts

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: The date the node was last updated.
lv: Mezgla pēdējās atjaunināšanas datums.

en: The node ID of the node.
lv: Mezgla mezgla ID.

en: Whether or not the node is published.
lv: Vai mezgls ir publicēts vai nav.
