Views Tracker (6.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Name
no: Navn

en: Published
no: Publisert

en: Updated date
no: Oppdatert dato

en: The date the node was last updated.
no: Dato innlegget sist ble oppdatert.

en: The node ID of the node.
no: Node-ID for innlegget.

en: Whether or not the node is published.
no: Om innlegget er publisert eller ikke.

en: The node ID of the node a user created or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
no: Node-ID for noden som en bruker opprettet eller kommenterte på. Du må bruke et argument eller filtrere på UID, ellers får du misvisende resultater når du bruker dette feltet.

en: The user ID of a user who touched the node (either created or commented on it).
no: Bruker-ID for en bruker som rørte node (enten opprettet eller kommenterte på den).

en: The date the node was last updated or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
no: Datoen noden ble sist oppdatert eller kommentert på. Du må bruke et argument eller filtrere på UID, ellers vil du få misvisende resultater når du bruker dette feltet.
