Views Tracker (6.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Name
oc: Nom

en: Published
oc: Publicat

en: Updated date
oc: Data de mesa a jorn

en: The date the node was last updated.
oc: Data de darrièra mesa a jorn del nosèl.
