Views Tracker (6.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Name
tr: İsim

en: Published
tr: Yayında

en: Updated date
tr: Güncelleme tarihi

en: The date the node was last updated.
tr: Bu düğümün son güncellenme tarihi.

en: The node ID of the node.
tr: Bu düğümün düğüm ID'si

en: Whether or not the node is published.
tr: Düğümün yayınlanıp yayınlanmadığı.

en: Performance and scalability
tr: Performans ve ölçeklenebilirlik

en: The node ID of the node a user created or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
tr: Bir kullanıcının oluşturduğu ya da yorum yaptığı düğümün kimliği. UID'de bir argüman ya da süzgeç kullanmanız gerekir; aksi takdirde bu alanı kullandığınızda yanıltıcı sonuçlar alırsınız.

en: The user ID of a user who touched the node (either created or commented on it).
tr: Düğümle etkileşime geçen (düğümü oluşturan ya da düğümle ilgili yorum yapan) bir kullanıcının kullanıcı kimliği.

en: The date the node was last updated or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
tr: Düğümün en son güncellendiği veya hakkında yorum yapıldığı tarih. UID'de bir argüman ya da süzgeç kullanmanız gerekir; aksi takdirde bu alanı kullandığınızda yanıltıcı sonuçlar alırsınız.
