Views Tracker (6.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Type
az: Növ

en: Name
az: Ad

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: The date the node was last updated.
az: Nodun son yenilənmə tarixi.

en: The node ID of the node.
az: Düyünün node ID-si.

en: Whether or not the node is published.
az: Düyün dərc edilib-edilməməsi.
