Views Tracker (6.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Name
bo: མིང

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: The date the node was last updated.
bo: སྦྲེལ་གནས་ལ་མཐའ་མཇུག་གི་གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་ཚེས་གྲངས།
