Views Tracker (6.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Name
ca: Nom

en: Published
ca: Publicat

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: The date the node was last updated.
ca: La data en què es va actualitzar per darrer cop el node.

en: The node ID of the node.
ca: L'ID de node del node.

en: The type of a node (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
ca: El tipus d'un node (per exemple, "entrada de blog", "enviament de fòrum", "notícia", etc.).

en: Whether or not the node is published.
ca: Si el node és o no publicat.

en: Performance and scalability
ca: Rendiment i escalabilitat
