Views Tracker (6.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Type
et: Liik

en: Name
et: Nimi

en: Published
et: Avaldatud

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: The date the node was last updated.
et: Postituse uuendamise kuupäev.

en: The node ID of the node.
et: Sisuelemendi ID

en: Whether or not the node is published.
et: Kas sisuelement on avalik või mitte.
